/  6
عنوان : برگزاری جلسه مشترك مسئولین و رابطین فناوری اطلاعات دانشگاه
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ 
برگزاری جلسه مشترک مسئولین و رابطین فناوری اطلاعات دانشگاه
سه شنبه 2 شهریور ماه 1395 جلسه دیدار مسئولین و رابطین فناوری اطلاعات دانشگاه با حضور خانم مهندس عباسی اصل سرپرست مدیریت آمار ، فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه و مسئولین واحدهای ستادی حوزه فناوری اطلاعات در سالن جلسات دانشکده پزشکی برگزار شد.

در این جلسه خانم عباسی اصل برنامه عملیاتی سال 1395 را تشریح و بر همکاری همه جانبه کلیه کارشناسان و رابطین فناوری اطلاعات دانشگاه به منظور ارتقای شاخص هایit تاکید کردند.
خانم عباسی اصل خاطر نشان کرد از دیگر برنامه های این مدیریت ، تهیه بانک اطلاعاتی کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات به منظور شناسایی کارشناسان توانمند و بهره گیری از دانش و مهارت آنان در سطوح مختلف دانشگاه است . در این جلسه کلیه کارشناسان و رابطین حاضر نقطه نظرات سئوالات و انتظارات خود را مطرح و سرکار خانم عباسی اصل و مسئولین واحدهای ستادی به تک تک آنها پاسخ دادند .
سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات در پایان تصریح کرد : شناسایی نیازها و الویت های اجرایی هر واحد از دیگر برنامه های ایشان است .بنابراین کلیه رابطین انتظارات و نیازهای واحد مربوطه را با الویت بندی به مدیریت فناوری اطلاعات منعکس تا در برنامه کاری همکاران این مدیریت قرار گیرد.
نمایش تعداد بازدیدها : 461
 
 
  • دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
  • ایران - اهواز - کد پستی : 15794-61357
  • صندوق پستی : 159
  • تلفن : 60-3367543-0611
  • پست الکترونیکی : info@ajums.ac.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشد
Copyright 2014 - Ajums Web Development Group
 

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8